MENU

O firmie

ZUH KONSPOŻ Sp. J. działa na rynku usług przeciwpożarowych od ponad 25 lat. Jesteśmy przedsiębiorstwem, które kompleksowo zapewnia obsługę w zakresie szeroko rozumianej ochrony przeciwpożarowej. Przez szereg lat zdobyliśmy ogromne doświadczenie i nieocenioną wiedzę techniczną, którą pragniemy się z Państwem podzielić. Nasi wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością pomogą Państwu dokonać trafnego wyboru odnośnie zabezpieczenia przeciwpożarowego.

Doświadczenie jakie, zdobyliśmy pomogło nam stworzyć profesjonalną ofertę zapewniającą kompleksowość usług związanych z techniką pożarową.

Profesjonalność naszych usług została poparta wieloma referencjami i certyfikatami, które wyznaczają nam politykę jakości i przyczyniają się do ciągłego doskonalenia w zakresie naszej oferty. Ponadto wszystkie nasze działania oparte są o wyroby sprawdzonych producentów, którzy udzielili nam autoryzacji na montaż i serwis.

Dodatkowo, od 2011 roku świadczymy usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładach pracy o różnej specyfice działalności np. produkcyjno – magazynowych i użyteczności publicznej. Dzięki rozszerzeniu działalności naszej firmy, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksową obsługę w zakresie bhp i ppoż.

“SPRAWY TRUDNE WYKONUJEMY OD RĘKI, SPRAWY NIEMOŻLIWE ZAJMUJĄ NAM TROCHĘ CZASU”

Dofinansowania: