Ta strona używa cookies.

Polityka Prywatności Akceptuje
Opis

OUTSOURCING/ USŁUGI BHP

OUTSOURCING/ USŁUGI BHP
Blue stripe

Proponujemy państwu

Pełną, kompleksową

obsługę

W zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy – pełnienie funkcji zewnętrznej Służby BHP w Zakładzie Pracy lub wybrane przez Państwa elementy.

OUTSOURCING/ USŁUGI BHP
 • SZKOLENIA BHP

 • WYPADKI PRZY PRACY WYPADKI W DRODZE

 • AUDYTY BHP STANOWISK PRACY

 • OCENA RYZYKA ZAWODOWEGO

 • WYPOSAŻENIE W OCHRONY I ODZIEŻ BHP

 • CZYNNIKI SZKODLIWE W ŚRODOWISKU PRACY

Realizujemy wstępne i okresowe szkolenie bhp na różnych stanowiskach. Szkolenia możemy realizować w Państwa Zakładzie lub w siedzibie naszej firmy (posiadamy w pełni wyposażona salę szkoleniową na ok. 50 osób). Szkolenia organizujemy w formie tradycyjnej oraz samokształcenia kierowanego.

Przeprowadzamy postępowania powypadkowe, sporządzamy pełną dokumentację powypadkową zgodnie z przepisami prawa w rym zakresie.

Wykonujemy audyty bhp stanowisk pracy wraz z raportem i propozycją zaleceń do wykonania w celu poprawy bezpieczeństwa pracy.

Sporządzamy dokumentację ORZ na stanowiskach pracy.

Doradzamy jakie środki ochrony powinny być zapewnione na konkretnym stanowisku pracy. Możemy dla Państwa zakupić uzgodnione środki ochrony i odzieży oraz dowieźć na miejsce.

Prowadzimy pełną dokumentację związaną z badaniami czynników w środowisku pracy. Sporządzamy rejestry oraz karty badań i pomiarów czynników szkodliwych. Zapoznajemy pracowników z aktualnymi wynikami tych pomiarów.

  Okulary ochronne

  nie szukaj na oko…
  Sprawdź naszą ofertę online