Ta strona używa cookies.

Polityka Prywatności Akceptuje
Opis

Systemy elektr ppoż.

Systemy elektr ppoż.
Blue stripe

Proponujemy państwu

Pełną, kompleksową

obsługę

Celem systemów elektryczny przeciwpożarowych jest jak najszybsza detekcja zagrożenia pożarowego w obiekcie, uruchomienie innych wspomagających systemów bezpieczeństwa pożarowego takie jak systemy zamknięć ogniowych, systemy oddymiania oraz przekazuje informacje poprzez sygnalizatory do wszystkich osób będących w obiekcie o konieczności ewakuacji.

 • Dobranie optymalnego kosztowo i jakościowo systemu dla potrzeb obiektu Montaż systemu w oparciu o przygotowany projekt urządzeń posiadających niezbędne certyfikaty i dopuszczenia Przygotowanie dokumentacji powykonawczej Konserwację i serwis istniejących systemów sygnalizacji pożaru Demontaż i utylizację wymienianych urządzeń Modernizację istniejących systemów Szkolenie dla obsługi systemu Profesjonalny serwis
Systemy elektr ppoż.
 • System sygnalizacji pożaru

 • System oddymiania

 • Dźwiękowy system ostrzegawczy

 • System detekcji gazu

 • Oświetlenie ewakuacyjne

 • Przeciwpożarowy wyłącznik prąd

Podstawowym zadaniem SSP jest szybkie i bezbłędne wykrycie powstającego pożaru, zanim się on rozwinie i osiągnie rozmiary trudne do opanowania. Szybkie wykrycie źródła pożaru daje więcej czasu na przeprowadzenie ewakuacji budynku i na skuteczną ochronę zgromadzonych w nim wartości.

Opis szczegółówy

Jednym z podstawowych elementów poprawnego zabezpieczenia przeciwpożarowego budynków wielokondygnacyjnych jest wykonanie skutecznej instalacji oddymiającej chroniącej drogi ewakuacji przed niebezpieczeństwem zadymienia. Systemy oddymiania grawitacyjnego funkcjonują na naszym rynku przeciwpożarowym od wielu lat i są jednym z podstawowych systemów wykorzystywanych do odprowadzania dymu i ciepła.

Opis szczegółówy

Dźwiękowy system ostrzegawczy – system podnoszący bezpieczeństwo w budynku, przeznaczony jest do rozgłaszania sygnałów ostrzegawczych i komunikatów głosowych, nadawanych automatycznie po otrzymaniu sygnału z systemu sygnalizacji pożarowej, a także na żądanie operatora.

Opis szczegółówy

System detekcji gazu pozwala na wykrycie niebezpiecznych stężeń gazów wszędzie tam, gdzie jest możliwość powstania nieszczelności instalacji oraz istnieją problemy z wydajnością wentylacji. Systemy takie możemy zastosować podczas procesu produkcji, kotłowniach gazowych, parkingach podziemnych czy w pomieszczeniach magazynowych.

Oświetlenie ewakuacyjne – część oświetlenia awaryjnego zapewniająca bezpieczne opuszczenie zagrożonego miejsca lub umożliwiająca uprzednie podjęcie próby zakończenia potencjalnie niebezpiecznego procesu.

Opis szczegółówy

Jest to wyłącznik odcinający dopływ prądu do wszystkich obwodów, z wyjątkiem obwodów zasilających instalacje i urządzenia, których funkcjonowanie jest niezbędne podczas pożaru.

Opis szczegółówy

  Okulary ochronne

  nie szukaj na oko…
  Sprawdź naszą ofertę online